в„– | ПІБ | Організація | Місто |
1 | Зенкін Анатолій Семенович | Київський національний університет технологій та дизайну | Київ |
2 | Клименко Сергій Анатолійович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
3 | Копєйкіна Марина Юріївна | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
4 | Рябченко Сергій Васильович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
5 | Мановицький Олександр Степанович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
6 | Рижов Юрій Едуардович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
7 | Мельнійчук Юрій Олексійович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
8 | Полонський Леонід Григорович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
9 | Мельничук Петро Петрович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
10 | Антонюк Віктор Степанович | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
11 | Лавріненко Валерій Іванович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
12 | Бурикін Віталій Віталійович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
13 | Абрамова Світлана Леонідівна | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
14 | Філатов Юрій Данилович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
15 | Волкогон Володимир Михайлович | ІПМ ім. І.М. Францевича НАН України, Київ | Київ |
16 | Аврамчук Світлана Костянтинівна | ІПМ ім. І.М. Францевича НАН України | Київ |
17 | Ляшенко Борис Артемович | ІПМіц ім. Г.С. Писаренка НАН України, Київ | Київ |
18 | Лопата Лариса Анатоліївна | ІПМіц ім. Г.С. Писаренка НАН України, Київ | Київ |
19 | Струтинський Василь Борисович | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
20 | Саленко Олександр Федорович | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
21 | Юрчишин Оксана Ярославівна | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
22 | Крівов Георгій Олексійович | УкрНДІ авіаційних технологій | Київ |
23 | Посвятенко Едуард Карпович | Національний транспортний університет | Київ |
24 | Посвятенко Наталія Іванівна | Національний транспортний університет | Київ |
25 | Манохін Андрій Сергійович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
26 | Голякевич Андрій Антонович | ТОВ «ВЕЛТЕК» | Київ |
27 | Воронцов Борис Сергійович | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
28 | Майборода Виктор Станиславович | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
29 | Петраков Юрій Володимирович | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
30 | Ларюшкин Владимир Леонидович | Укрзализниця | Київ |
31 | Добровольська Любов Наумівна | Луцький національний технічний університет | Луцьк |
32 | Куць Надія Григоріївна | Луцький національний технічний університет | Луцьк |
33 | Гусєв Юрий Васильович | Луцький завод «Мотор», | Луцьк |
34 | Титаренко Володимир Іванович | ТОВ «РЕММАШ» | Дніпро |
35 | Дідик Ростислав Петрович | Національна гірнича академія | Дніпро |
36 | Клименко Микола Олексійович | ТОВ "Науково-виробничий центр "Трубосталь" | Нікополь |
37 | Ковальов Віктор Дмитрович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
38 | Васильченко Яна Василівна | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
39 | Клименко Галина Петрівна | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
40 | Калафатова Людмила Павлівна | Донецький національний технічний університет | Донецька обл., Покровськ |
41 | Балицька Наталія Олександрівна | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
42 | Аксьом Петро Андрійович | Мукачевський державний університет | Закарпатська обл., Мукачево |
43 | Бурлаков Віктор Іванович | Приазовський державний технічний університет, | Маріуполь |
44 | Степаненко Сергій Михайлович | ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка | Запоріжжя |
45 | Кондратюк Едуард Васильович | ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка | Запоріжжя |
46 | Подобний Олександр Віталійович | ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка | Запоріжжя |
47 | Кіріченко Віктор Васильович | ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка | Запоріжжя |
48 | Роп’як Любомир Ярославович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
49 | Черновол Михайло Іванович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
50 | Ситник Олексій Олексійович | ТОВ НВФ "Карма" | Кропивницький |
51 | Енгель Віктор Олександрович | ДП «НВК газотурбобудування «Зоря-Машпроект» | Миколаїв |
52 | Фістик Олександр Григорович | ДП «НВК газотурбобудування «Зоря-Машпроект» | Миколаїв |
53 | Кремньов Георгій Петрович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
54 | Тонконогий Владимир Михайлович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
55 | Якімов Олексій Олександрович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
56 | Сидоренко Ігор Іванович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
57 | Тігарєв Володимир Михайлович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
58 | Бовнегра Любов Віталіївна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
59 | Павлишко Андрій Володимирович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
60 | Літвінов Володимир Федорович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
61 | Бабіч Юлія Ігорівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
62 | Дмітрієва Світлана Юріївна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
63 | Королькова Марія Василівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
64 | Лопаков Олексій Сергійович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
65 | Барчанова Юлія Сергіївна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
66 | Борисенко Ірина Іванівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
67 | Рибак Ольга Володимирівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
68 | Павлишко Олена Георгіївна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
69 | Салій Віра Іванівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
70 | Вайсман Владислав Олександрович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
71 | Туркевич Володимир Зіновійович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
72 | Супрун Сергій Миколайович | Чернігівський національний технологічний університет | Чернігів |
73 | Огієнко Марина Станіславівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
74 | Оргіян Олександр Андрійович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
75 | Гусарєв Володимир Сергійович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
76 | Швець Станіслав Володимирович | Сумській державний університет | Суми |
77 | Залога Вільям Александрович | Сумській державний університет | Суми |
78 | Луців Ігор Володимирович | Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя | Тернопіль |
79 | Тимофеєва Лариса Андріївна | Український університет залізничного транспорту | Харків |
80 | Костюк Геннадій Ігоревич | НАКУ ім. Н.Є. Жуковського «ХАІ» | Харків |
81 | Пермяков Олександр Анатолійович | НТУ «Харківський політехнічний інститут» | Харків |
82 | Клочко Олександр Олександрович | НТУ «Харківський політехнічний інститут» | Харків |
83 | Даниленко Юлія Анатоліївна | Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України | Харків |
84 | Павлова Ганна Олексіївна | Харківський машинобудівний завод «ФЕД» | Харків |
85 | Букєтов Андрій Вікторович | Херсонська державна морська академія, | Херсон |
86 | Мазур Микола Петрович | Хмельницький національний університет | Хмельницький |
87 | Кальченко Відталий Іванович | Чернігівський національний технологічний університет | Чернігів |
88 | Кальченко Володимир Віталійович | Чернігівський національний технологічний університет | Чернігів |
89 | Сапон Сергій Петрович | Чернігівський національний технологічний університет | Чернігів |
90 | Пилипенко Олександр Михайлович | Черкаський державний технологічний університет | Черкаси |
91 | Зенкін Микола Анатолійович | Київський національний університет технологій та дизайну | Київ |
92 | Мілевський Сергій Володимирович | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
93 | Варюхно Володимир Васильович | Національний авіаційний університет | Київ |
94 | Клименко Сергій Анатолійович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
95 | Оборський Геннадій Олександрович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
96 | Евтіфєєв Сергій Леонідович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
97 | Дерев’янченко Олександр Георгійович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
98 | Лебедєв Володимир Георгійович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
99 | Чумаченко Тетяна Валеріївна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
100 | Клименко Наталія Миколаївна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
101 | Стасюк Катерина Володимирівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
102 | Сінковський Анатолій Степанович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
103 | Фроленкова Ольга Вікторівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
104 | Ніколаєва Тетяна Василівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
105 | Шейкін Сергій Євгенович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
106 | Сохань Сергій Васильович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
110 | Майстренко Анатолій Львович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
111 | Громовий Олексій Андрійович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
112 | Виговський Георгій Миколайович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
113 | Антоненко Яна Сергіївна | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
114 | Шаповалов Максим Валерійович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
115 | Чумак Анатолій Олександрович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
116 | Сороченко Валерій Григорович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
117 | Ночвай Володимир Матвійович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
118 | Шостачук Андрій Миколайович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
119 | Яновський Валерій Анатолійович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
120 | Анастасенко Сергій Миколайович | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Миколаївська обл., Первомайськ |
121 | Пилл Томас | Таллінський технічний університет | Таллін, Естонія |
122 | Танович Любодраг | Белградский університет, | Белград, Сербія |
125 | Будяк Руслан Володимирович | Вінницький національний аграрний університет | Вінниця |
126 | Молчанов Віталій Федорович | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
127 | Чернишов Олександр Васильович | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
128 | Губська Тетяна Олександрівна | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
129 | Слободянюк Іванна Валентинівна | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
130 | Бобер Валентина Іванівна | АТМ України | Київ |
131 | Яценко Ірина В’ячеславівна | Черкаський державний технологічний університет | Черкаси |
132 | Бондаренко Максим Олексійович | Черкаський державний технологічний університет | Черкаси |
133 | Лукань Тетяна Володимирівна | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
134 | Третяк Володимир Васильович | Харківський авіаційний інститут | Харків |
136 | Муковоз Сергій Юрійович | ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України | Київ |
137 | Василюк Дмитро Георгійович | Бердичівськи коледж промислової економіки і права | Житомирська обл., Бердичів |
138 | Глембоцька Лариса Євгенівна | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
139 | Головня Вячеслав Дмитрович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
140 | Кіркоруло Катерина Григорівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
141 | Космачевський Володимир Володимирович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
142 | Кулік Володимир Петрович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
143 | Мельник Тамара Василівна | НТУ «Харківський політехнічний інститут» | Харків |
144 | Мельник Олександр Леонідович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
145 | Немировський Яков Борисович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
146 | Отаманський Валентин Владиславович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
147 | Райковська Галина Олексіїівна | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
148 | Сінько Інна Сергіївна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
149 | Шепеленко Ігор Віталійович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
150 | Сукова Тетяна Олександрівна | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
151 | Хорошайло Вадим Вікторович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
152 | Мозговий Володимир Федорович | АТ "Мотор-Сич" | Запоріжжя |
153 | Колесник Максим Анатолійович | Український державний університет залізничного транспорту | Харків |
154 | Федченко Ірина Іванівна | Український університет залізничного транспорту | Харків |
155 | Комарова Ганна Леонідівна | Український державний університет залізничного транспорту | Харків |
156 | Тимофєєв Сергій Сергійович | Український університет залізничного транспорту | Харків |
157 | Яровий Юрій Валентинович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
158 | Ткаченко Борис Олегович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
159 | Наддачин Валерій Борисович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
160 | Ларшин Василь Петрович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
161 | Колеснік Василь Михайлович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
162 | Буюклі Іван Михайлович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
163 | Баланюк Ганна Василівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
164 | Моргун Борис Олексійович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
165 | Зелинський Сергій Анатолійович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
166 | Чаругін Микола Валентинович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
167 | Швагірев Павло Анатолійович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
168 | Волков Олександр Арнольдович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
169 | Шевченко Олександр Віталійович | НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» | Київ |
170 | Музичка Діана Геннадіївна | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
171 | Витвицький Василь Степанович | Івано-Франківський національний технічний університет | Івано-Франківськ |
172 | Шуляр Ірина Орестівна | Івано-Франківський національний технічний університет | Івано-Франківськ |
173 | Усов Анатолій Васильович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
174 | Солод Володимир Юрійович | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
175 | Чернишов Олександр Олександрович | ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат" | Кам'янське |
176 | Шурша Андрій Віталійович | ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка | Запоріжжя |
177 | Мельников Олександр Григорович | ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка | Запоріжжя |
178 | Балушок Константин Броніславович | АТ "Мотор-Сич" | Запоріжжя |
179 | Самоходський Сергій Володимирович | АТ "Мотор-Сич" | Запоріжжя |
180 | Лапін Микола Анатолійович | АТ "Мотор-Сич" | Запоріжжя |
181 | Заковоротний Олександр Юрійович | НТУ Харківський політехнічний інститут | Харків |
182 | Акімов Олег Вікторович | НТУ Харківський політехнічний інститут | Харків |
183 | Костик Катерина Олександрівна | НТУ Харківський політехнічний інститут | Харків |
184 | Кирилович Валерій Анатолійович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
185 | Танцура Ганна Іванівна | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
186 | Бельмас Іван Васильович | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
187 | Білоус Олена Іванівна | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
188 | Ошовський Віктор Якович | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
189 | Будуров Василь Леонідович | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
190 | Нестеренко Вікторія Валентинівна | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
191 | Орлов Леонід Миколайович | ТОВ "ТМ.ВЕЛТЕК" | Київ |
192 | Максимов Сергій Юрійович | Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України | Київ |
193 | Позняков Валерій Дмитрович | Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України | Київ |
195 | Гринь Олександр Григорович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
196 | Врюкало Віктор Володимирович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
197 | Гаврилів Юрій Львович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
198 | Одосій Зіновій Михайлович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
199 | Пітулей Лоліта Дмитрівна | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
200 | Медвідь Юлія Василівна | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
201 | Панчук Віталій Георгійович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
202 | Доценко Сергій Михайлович | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
203 | Калініченко Сергій Володимирович | Дніпровський державний технічний університет | Кам'янське |
204 | Грабовенко Олександр Іванович | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
205 | Швець Ігор Анатолійович | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
206 | Ахонін Сергій Володимирович | Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України | Київ |
207 | Клочков Ілля Миколайович | Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України | Київ |
208 | Верховлюк Анатолій Михайлович | Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України | Київ |
209 | Магопець Сергій Олександрович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
210 | Черкун Віталій Володимирович | Таврійський державний агротехнологічний університет | Мелітополь |
211 | Пеньов Олег Валентинович | Таврійський державний агротехнологічний університет | Мелітополь |
212 | Парахін Олександр Олександрович | Таврійський державний агротехнологічний університет | Мелітополь |
213 | Красота Михайло Віталійович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
214 | Карпик Роман Тимофійович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
215 | Красій Роксолана Миронівна | Коледж електронних приладів | Івано-Франківськ |
216 | Панчук Анатолій Георгійович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
217 | Романів Микола Миколайович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
218 | Пригоровський Олександр Володимирович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
219 | Павленко Іван Іванович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
220 | Солових Євген Костянтинович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
221 | Голобородько Ганна Михайлівна | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
222 | Гугнін Володимир Павлович | Одеський національний політехнічний університет | Одеса |
223 | Лисих Алла Юріївна | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
224 | Колодій Олександр Сергійович | Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного | Мелітополь |
225 | Сушко Ольга Вікторівна | Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного | Мелітополь |
226 | Нежебовський Володимир Вікторович | ДП "Світ шахтара" | Харків |
227 | Кириченко Андрій Миколайович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
228 | Скібінський Олександр Іванович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
229 | Марченко Дмитро Дмитрович | Миколаївський національний аграрний університет | Миколаїв |
230 | Каіров Олексій Сергійович | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
231 | Калініченко Володимир Васильович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
232 | Мельник Максим Сергійович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
233 | Ковалевський Сергій Вадимович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
234 | Онищук Сергій Григорович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
235 | Тулупов Володимир Іванович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
236 | Олійник Світлана Юріївна | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
237 | Гущин Олександр Володимирович | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
238 | Сидюк Дар'я Миколаївна | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
239 | Урсуленко Іван Олександрович | Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова | Первомайск |
240 | Корній Валентина Василіївна | Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України | Львів |
241 | Чернишова Людмила Миколаївна | Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного | Мелітополь |
242 | Ковалевська Олена Сергіївна | Донбаська державна машинобудівна академія | Краматорськ |
243 | Щербина Кирил Костянтинович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
244 | Солових Андрій Євгенович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
245 | Катеринич Станіслав Євгенович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
246 | Артюхов Анатолій Миколайович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
247 | Бевз Олег Вікторович | Центральноукраїнський національний технічний університет | Кропивницький |
248 | Петрина Дмитро Юрійович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
249 | Гасанов Магомедємін Ісамогомедович | Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» | Харків |
250 | Борущак Любомир Онуфрійович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
251 | Костюк Назар Олегович | Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу | Івано-Франківськ |
252 | Пасічний Олег Олегович | Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. бакуля НАН України | Київ |
253 | Волошина Людмила Володимирівна | Український державний університет залізничного транспорту | Харків |
254 | Волошин Дмитро Ігорович | Український державний університет залізничного транспорту | Харків |
255 | Ловська Альона Олександрівна | Український державний університет залізничного транспорту | Харків |
256 | Петруша Ігор АндрІйович | Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. бакуля НАН України | Київ |
257 | Сахнюк Наталія Василівна | Національний університет "Запорізька політехніка" | Запоріжжя |
258 | Лазарєва Ольга Олександрівна | Національний університет "Запорізька політехніка" | Запоріжжя |
259 | Уланов Сергій Олександрович | Національний університет "Запорізька політехніка" | Запоріжжя |
260 | Кривих Юлія Ігорівна | Національний університет "Запорізька політехніка" | Запоріжжя |
261 | Бабенко Ольга Миколаївна | Національний університет "Запорізька політехніка" | Запоріжжя |
262 | Рубан Владислав Миколайович | НТУ " Дніпровська політехніка" | Дніпро |
263 | Фролов Володимир Костянтинович | НТУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" | Київ |
264 | Охрименко Олександр Анатолійович | НТУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" | Київ |
265 | Лашина Юлія Вікторівна | НТУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" | Київ |
266 | Кореньков Володимир Миколайович | НТУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" | Київ |
267 | Пуховський Євген Степанович | НТУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" | Київ |
268 | Стельмах Олександр Устимович | Національний авіаційний університет | Київ |
269 | Zhang Hao | Пекінський технологічний інститут | Пекін |
270 | Жигун Юрій Юрійович | Ужгородський національний університет | Ужгород |
271 | Проц Лариса Анатоліївна | Ужгородський національний університет | Ужгород |
272 | Легета Ярослав Павлович | Ужгородський національний університет | Ужгород |
273 | Скубенич Катерина Василівна | Ужгородський національний університет | Ужгород |
274 | Анісімов Володимир Миколайович | Український державний університет науки і технологій | Дніпро |
275 | Ковач Валерій Валерійович | Ужгородський національний університет | Ужгород |
276 | Ерфан Єва Алоїсівна | Ужгородський національний університет | Ужгород |
277 | Талабірчук Віктор Юрійович | Ужгородський національний університет | Ужгород |
278 | Крайняй Іван Іванович | Ужгородський національний університет | Ужгород |
279 | Пригора Михайло Петрович | Ужгородський національний університет | Ужгород |
280 | Русаков Денис Сергійович | Ковельский промислово-економічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету | Ковель |
281 | Повстяной Олександр Юрійович | Луцький національнийц технічний університет | Ковель |
282 | Редько Ростислав Григорович | Луцький національнийц технічний університет | Ковель |
283 | Четвержук Тарас Іванович | Луцький національнийц технічний університет | Ковель |
284 | Коваленко Яна Павлівна | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
285 | Плисак Микола Миколайович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
286 | Радкевич Світлана Іванівна | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
287 | Степчин Ярослав Анатолійович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
288 | Сторчак Михайло Григорович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
289 | Томашевський Олег Іванович | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
290 | Шишковська Оксана Андріївна | Державний університет "Житомирська політехніка" | Житомир |
291 | Зайченко Стефан Володимирович | КПІ ім. Ігоря Сікорського | Київ |
292 | Алексєєнко Сергій Вікторович | НТУ "Дніпровська політехніка" | Кам'янське |
293 | Дербаба Віталій Анатолійович | НТУ "Дніпровська політехніка" | Кам'янське |
294 | Пацера Сергій Тихонович | НТУ "Дніпровська політехніка" | Кам'янське |
295 | Козечко Вікторія Анатоліївна | НТУ "Дніпровська політехніка" | Кам'янське |
296 | Богданов Олександр Олександрович | НТУ "Дніпровська політехніка" | Кам'янське |