Посв. №

ПІБ

Організація

Місто

1

Зенкін Анатолій Семенович

Київський національний університет технологій та дизайну

Київ

2

Клименко Сергій Анатолійович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

3

Копєйкіна Марина Юріївна

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

4

Рябченко Сергій Васильович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

5

Мановицький Олександр Степанович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

6

Рижов Юрій Едуардович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

7

Мельнійчук Юрій Олексійович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

8

Полонський Леонід Григорович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

9

Мельничук Петро Петрович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

10

Антонюк Віктор Степанович

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

11

Лавріненко Валерій Іванович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

12

Бурикін Віталій Віталійович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

13

Абрамова Світлана Леонідівна

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

14

Філатов Юрій Данилович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

15

Волкогон Володимир Михайлович

ІПМ ім. І.М. Францевича НАН України, Київ

Київ

16

Аврамчук Світлана Костянтинівна

ІПМ ім. І.М. Францевича НАН України

Київ

17

Ляшенко Борис Артемович

ІПМіц ім. Г.С. Писаренка НАН України, Київ

Київ

18

Лопата Лариса Анатоліївна

ІПМіц ім. Г.С. Писаренка НАН України, Київ

Київ

19

Струтинський Василь Борисович

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

20

Саленко Олександр Федорович

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

21

Юрчишин Оксана Ярославівна

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

22

Крівов Георгій Олексійович

УкрНДІ авіаційних технологій

Київ

23

Посвятенко Едуард Карпович

Національний транспортний   університет

Київ

24

Посвятенко Наталія Іванівна

Національний транспортний   університет

Київ

25

Манохін Андрій Сергійович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

26

Голякевич Андрій Антонович

ТОВ «ВЕЛТЕК»

Київ

27

Воронцов Борис Сергійович

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

28

Майборода Виктор Станиславович

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

29

Петраков Юрій Володимирович

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

30

Ларюшкин Владимир Леонидович

Укрзализниця

Київ

31

Добровольська Любов Наумівна

Луцький національний технічний університет

Луцьк

32

Куць Надія Григоріївна

Луцький національний технічний університет

Луцьк

33

Гусєв Юрий Васильович

Луцький завод «Мотор»,

Луцьк

34

Титаренко Володимир Іванович

ТОВ «РЕММАШ»

Дніпро

35

Дідик Ростислав Петрович

Національна гірнича академія

Дніпро

36

Клименко Микола Олексійович

ТОВ "Науково-виробничий центр "Трубосталь"

Дніпропетровська обл., Нікополь

37

Ковальов Віктор Дмитрович

Донбаська державна машинобудівна академія

Краматорськ

38

Васильченко Яна Василівна

Донбаська державна машинобудівна академія

Краматорськ

39

Клименко Галина Петрівна

Донбаська державна машинобудівна академія

Краматорськ

40

Калафатова Людмила Павлівна

Донецький національний технічний університет

Донецька обл., Покровськ

41

Балицька Наталія Олександрівна

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

42

Аксьом Петро Андрійович

Мукачевський державний університет

Закарпатська обл., Мукачево

43

Бурлаков Віктор Іванович

Приазовський державний технічний університет,

Маріуполь

44

Степаненко Сергій Михайлович

ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка

Запоріжжя

45

Кондратюк Едуард Васильович

ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка

Запоріжжя

46

Подобний Олександр  Віталійович

ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка

Запоріжжя

47

Кіріченко Віктор Васильович

ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка

Запоріжжя

48

Роп’як Любомир Ярославович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

49

Черновол Михайло Іванович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

50

Ситник Олексій Олексійович

ТОВ НВФ "Карма"

Кропивницький

51

Енгель Віктор Олександрович

ДП «НВК газотурбобудування «Зоря-Машпроект»

Миколаїв

52

Фістик Олександр Григорович

ДП «НВК газотурбобудування «Зоря-Машпроект»

Миколаїв

53

Кремньов Георгій Петрович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

54

Тонконогий Владимир Михайлович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

55

Якімов Олексій Олександрович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

56

Сидоренко Ігор Іванович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

57

Тігарєв Володимир Михайлович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

58

Бовнегра Любов Віталіївна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

59

Павлишко Андрій Володимирович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

60

Літвінов Володимир Федорович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

61

Бабіч Юлія Ігорівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

62

Дмітрієва Світлана Юріївна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

63

Королькова Марія Василівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

64

Лопаков Олексій Сергійович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

65

Барчанова Юлія Сергіївна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

66

Борисенко Ірина Іванівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

67

Рибак Ольга Володимирівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

68

Павлишко Олена Георгіївна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

69

Салій Віра Іванівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

70

Вайсман Владислав Олександрович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

71

Гнатюк Анатолій Петрович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

72

Супрун Сергій Миколайович

Чернігівський національний технологічний університет

Чернігів

73

Огієнко Марина Станіславівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

74

Оргіян Олександр Андрійович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

75

Гусарєв Володимир Сергійович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

76

Швець Станіслав Володимирович

Сумській державний університет

Суми

77

Залога Вільям Александрович

Сумській державний університет

Суми

78

Луців Ігор Володимирович

Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя

Тернопіль

79

Тимофеєва Лариса Андріївна

Український університет залізничного транспорту

Харків

80

Костюк Геннадій Ігоревич

НАКУ ім. Н.Є. Жуковського «ХАІ»

Харків

81

Пермяков Олександр Анатолійович

НТУ «Харківський політехнічний інститут»

Харків

82

Клочко Олександр Олександрович

НТУ «Харківський політехнічний інститут»

Харків

83

Даниленко Юлія Анатоліївна

Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України

Харків

84

Павлова Ганна Олексіївна

Харківський машинобудівний завод «ФЕД»

Харків

85

Букєтов Андрій Вікторович

Херсонська державна морська академія,

Херсон

86

Мазур Микола Петрович

Хмельницький національний університет

Хмельницький

87

Кальченко Відталий Іванович

Чернігівський національний технологічний університет

Чернігів

88

Кальченко Володимир Віталійович

Чернігівський національний технологічний університет

Чернігів

89

Сапон Сергій Петрович

Чернігівський національний технологічний університет

Чернігів

90

Пилипенко Олександр Михайлович

Черкаський державний технологічний університет

Черкаси

91

Зенкін Микола Анатолійович

Київський національний університет технологій та дизайну

Київ

92

Мілевський Сергій Володимирович

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

93

Варюхно Володимир Васильович

Національний авіаційний університет

Київ

94

Клименко Сергій Анатолійович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

95

Оборський Геннадій Олександрович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

96

Евтіфєєв Сергій Леонідович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

97

Дерев’янченко Олександр Георгійович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

98

Лебедєв Володимир Георгійович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

99

Чумаченко Тетяна Валеріївна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

100

Клименко Наталія Миколаївна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

101

Стасюк Катерина Володимирівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

102

Сінковський Анатолій Степанович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

103

Фроленкова Ольга Вікторівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

104

Ніколаєва Тетяна Василівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

105

Шейкін Сергій Євгенович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

106

Сохань Сергій Васильович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

107

Хейфець Михайло Львович

Президія НАН Білорусі

Мінськ, Білорусь

108

Вітязь Петро Олександрович

Президія НАН Білорусі,

Мінськ, Білорусь

109

Чижик Сергій Антонович

Президія НАН Білорусі

Мінськ, Білорусь

110

Майстренко Анатолій Львович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

111

Громовий Олексій Андрійович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

112

Виговський Георгій Миколайович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

113

Антоненко Яна Сергіївна

Донбаська державна машинобудівна академія

Краматорськ

114

Шаповалов Максим Валерійович

Донбаська державна машинобудівна академія

Краматорськ

115

Чумак Анатолій Олександрович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

116

Сороченко Валерій Григорович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

117

Ночвай Володимир Матвійович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

118

Шостачук Андрій Миколайович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

119

Яновський Валерій Анатолійович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

120

Анастасенко Сергій Миколайович

Первомайська філія Національного університету
кораблебудування імені адмірала Макарова

Миколаївська обл., Первомайськ

121

Пилл Томас

Таллінський технічний університет

Таллін, Естонія

122

Танович Любодраг

Белградский університет,

Белград, Сербія

123

Колмаков Олексій Георгійович

 Інститут металургії і матеріалознавства ім. О.О. Байкова РАН

Москва, Росія

124

Рощупкін Володимир Володимирович

Інститут металургії і матеріалознавства ім. О.О. Байкова РАН

Москва, Росія

125

Будяк Руслан Володимирович

Вінницький національний аграрний університет

Вінниця

126

Молчанов Віталій Федорович

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

127

Чернишов Олександр Васильович

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

128

Губська Тетяна Олександрівна

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

129

Слободянюк Іванна Валентинівна

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

130

Бобер Валентина Іванівна

АТМ України

Київ

131

Яценко Ірина В’ячеславівна

Черкаський державний технологічний університет

Черкаси

132

Бондаренко Максим Олексійович

Черкаський державний технологічний університет

Черкаси

133

Лукань Тетяна Володимирівна

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

134

Третяк Володимир Васильович

Харківський авіаційний інститут

Харків

135

Бородавко Володимир Іванович

ГНПО «Центр»

Мінськ, Білорусь

136

Муковоз Сергій Юрійович

ІНМ ім. В.М. Бакуля НАН України

Київ

137

Василюк Дмитро Георгійович

Бердичівськи коледж промислової економіки і права

Житомирська обл., Бердичів

138

Глембоцька Лариса Євгенівна

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

139

Головня Вячеслав Дмитрович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

140

Кіркоруло Катерина Григорівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

141

Космачевський Володимир Володимирович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

142

Кулік Володимир Петрович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

143

Мельник Тамара Василівна

НТУ «Харківський політехнічний інститут»

Харків

144

Мельник Олександр Леонідович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

145

Немировський Яков Борисович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

146

Отаманський Валентин Владиславович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

147

Райковська Галина Олексіїівна

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

148

Сінько Інна Сергіївна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

149

Шепеленко Ігор Віталійович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

150

Сукова Тетяна Олександрівна

Донбаська державна машинобудівна академія

Краматорськ

151

Хорошайло Вадим Вікторович

Донбаська державна машинобудівна академія

Краматорськ

152

Мозговий Володимир Федорович

АТ "Мотор-Сич"

Запоріжжя

153

Колесник Максим Анатолійович

Український державний університет залізничного транспорту

Харків

154

Федченко Ірина Іванівна

Український університет залізничного транспорту

Харків

155

Комарова Ганна Леонідівна

Український державний університет залізничного транспорту

Харків

156

Тимофєєв Сергій Сергійович

Український університет залізничного транспорту

Харків

157

Яровий Юрій Валентинович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

158

Ткаченко Борис Олегович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

159

Наддачин Валерій Борисович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

160

Ларшин Василь Петрович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

161

Колеснік Василь Михайлович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

162

Буюклі Іван Михайлович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

163

Баланюк Ганна Василівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

164

Моргун Борис Олексійович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

165

Зелинський Сергій Анатолійович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

166

Чаругін Микола Валентинович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

167

Швагірев Павло Анатолійович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

168

Волков Олександр Арнольдович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

169

Шевченко Олександр Віталійович

НТУ України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київ

170

Музичка Діана Геннадіївна

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

171

Витвицький Василь Степанович

Івано-Франківський національний технічний університет

Івано-Франківськ

172

Шуляр Ірина Орестівна

Івано-Франківський національний технічний університет

Івано-Франківськ

173

Усов Анатолій Васильович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

174

Солод Володимир Юрійович

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

175

Чернишов Олександр Олександрович

ПАТ "Дніпровський металургійний комбінат"

Дніпропетровська обл., Кам'янське

176

Шурша Андрій Віталійович

ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка

Запоріжжя

177

Мельников Олександр Григорович

ДП ЗМКБ «Прогрес» ім. акад. А.Г. Івченка

Запоріжжя

178

Балушок Константин Броніславович

АТ "Мотор-Сич"

Запоріжжя

179

Самоходський Сергій Володимирович

АТ "Мотор-Сич"

Запоріжжя

180

Лапін Микола Анатолійович

АТ "Мотор-Сич"

Запоріжжя

181

Заковоротний Олександр Юрійович

НТУ Харківський політехнічний інститут

Харків

182

Акімов Олег Вікторович

НТУ Харківський політехнічний інститут

Харків

183

Костик Катерина Олександрівна

НТУ Харківський політехнічний інститут

Харків

184

Кирилович Валерій Анатолійович

Державний університет "Житомирська політехніка"

Житомир

185

Танцура Ганна Іванівна

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

186

Бельмас Іван Васильович

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

187

Білоус Олена Іванівна

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

188

Ошовський Віктор Якович

Первомайська філія Національного університету
кораблебудування імені адмірала Макарова

Первомайск

189

Будуров Василь Леонідович

Первомайська філія Національного університету
кораблебудування імені адмірала Макарова

Первомайск

190

Нестеренко Вікторія Валентинівна

Первомайська філія Національного університету
кораблебудування імені адмірала Макарова

Первомайск

191

Орлов Леонід Миколайович

ТОВ "ТМ.ВЕЛТЕК"

Київ

192

Максимов Сергій Юрійович

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

Київ

193

Позняков Валерій Дмитрович

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

Київ

194

Кусакін Микола Олексійович

 

Мінськ, Білорусь

195

Гринь Олександр Григорович

Донбаська державна машинобудівна академія

Краматорськ

196

Врюкало Віктор Володимирович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

197

Гаврилів Юрій Львович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

198

Одосій Зіновій Михайлович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

199

Пітулей Лоліта Дмитрівна

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

200

Медвідь Юлія Василівна

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

201

Панчук Віталій Георгійович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

203

Калініченко Сергій Володимирович

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

204

Соляр Володимир Юрійович

Дніпровський державний технічний університет

Дніпропетровська обл., Кам'янське

205

Швець Ігор Анатолійович

Первомайська філія Національного університету
кораблебудування імені адмірала Макарова

Первомайск

206

Ахонін Сергій Володимирович

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

Київ

207

Клочков Ілля Миколайович

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

Київ

208

Верховлюк Анатолій Михайлович

Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України

Київ

209

Магопець Сергій Олександрович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

210

Черкун Віталій Володимирович

Таврійський державний агротехнологічний університет

Мелітополь

211

Пеньов Олег Валентинович

Таврійський державний агротехнологічний університет

Мелітополь

212

Парахін Олександр Олександрович

Таврійський державний агротехнологічний університет

Мелітополь

213

Красота Михайло Віталійович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

214

Карпик Роман Тимофійович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

215

Красій Роксолана Миронівна

Коледж електронних приладів

Івано-Франківськ

216

Панчук Анатолій Георгійович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

217

Романів Микола Миколайович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

218

Пригоровський Олександр Володимирович

Івано-Франківський національний технічний університет нафти та газу

Івано-Франківськ

219

Павленко Іван Іванович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

220

Солових Євген Костянтинович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

221

Голобородько Ганна Михайлівна

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

222

Гугнін Володимир Павлович

Одеський національний політехнічний університет

Одеса

223

Лисих Алла Юріївна

Первомайська філія Національного університету
кораблебудування імені адмірала Макарова

Первомайск

224

Колодій Олександр Сергійович

Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного

Мелітополь

225

Сушко Ольга Вікторівна

Таврійський державний агротехнологічний університет ім. Д. Моторного

Мелітополь

226

Нежебовський Володимир Вікторович

ДП "Світ шахтара"

Харків

227

Кириченко Андрій Миколайович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

228

Скібінський Олександр Іванович

Центральноукраїнський національний технічний університет

Кропивницький

Login